joomla templates top joomla templates template joomla

Zarzut zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem dla syna krakowskiej prokuratur

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Zabójstwo ze szczególnym okrucieństwem - taki zarzut usłyszał w niedzielę 26-letni Przemysław J. Mężczyzna podejrzany jest o zabicie swojej matki, zastępczyni prokuratora okręgowego. - Na prośbę prokuratora prowadzącego postępowanie nie będziemy przekazywać informacji, czy mężczyzna przyznał się do winy - powiedział Piotr Kosmaty, rzecznik Prokuratury Apelacyjnej w Krakowie.

Sprzedawca tabletek wczesnoporonnych zatrzymany w Krakowie.

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Małopolscy policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który handlował tabletkami wczesnoporonnymi. - W jego miejscu zamieszkania zabezpieczyliśmy ponad 300 tabletek leków wczesnoporonnych, do których dołączone były instrukcje dla kobiet, które były odbiorcami tych leków - informuje podinsp. Mariusz Ciarka, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. 

Ambitnie na komisji

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

altAmbitnie na komisji mieszkalnictwa. Plan pracy na nadchodzące miesiące był głównym tematem na posiedzeniu Komisji Mieszkalnictwa. Radni zajęli się również sprawą wynajmu lokali mieszkalnych.

Dopalacze znów groźne?

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

altDopalacze – środki odurzające, które udają zwyczajne produkty. Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o ponownym wzroście ich popularności i podaży. W posiedzeniu Komisji Praworządności RMK, którego głównym wątkiem były dopalacze wzięli udział przedstawiciele policji, Straży Miejskiej, sanepidu, Zarządu Budynków Komunalnych oraz Miejskiego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Z profilaktyką na TY

powiat.krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków powiatowe

altMałopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża wychodząc naprzeciw potrzebie społecznej, stworzył projekt „Z profilaktyką na TY!

XXIV zwyczajna sesja Rady

powiat.krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków powiatowe

altW środę, 31 października 2012r. o godz. 9.30, w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie odbędzie się XXIV zwyczajna sesja Rady Powiatu w Krakowie.

Szkodliwy smog w Krakowie. Jak się uchronić?

Dzień Dobry TVN/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Najbardziej zanieczyszczone regiony Polski to Dolny i Górny Śląsk oraz Małopolska. Zaniepokojeni mieszkańcy miast zaopatrują się w maski, żeby nie oddychać brudnym powietrzem. 

Cmentarz wojenny

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków kulturalne

altCmentarz wojenny w Przegorzałach „Glinnik" - jedno z największych miejsc straceń w Krakowie z okresu II wojny światowej, zostanie zagospodarowane. Dzięki staraniom Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Wojewody

Krakowskie Zaduszki

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków powiatowe

altKrakowskie Zaduszki Jazzowe Koncerty w klubach, na barce, a także w Małopolskim Ogrodzie Sztuki i w bazylice oo. Dominikanów czekają na miłośników jazzu i listopadowej zadumy, którzy wezmą udział w 57. Krakowskich Zaduszkach Jazzowych.

Jan Klata

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków kulturalne

altJan Klata w Radiu Kraków 11 listopada (niedziela) na antenie Radia Kraków odbędzie się premiera słuchowiska wyreżyserowanego przez Jana Klatę

Pamięć nie gaśnie

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

altZ dobrych przykładów należy korzystać, dobre inicjatywy warto powielać, dlatego w ślad za radnymi z Wrocławia Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider postanowił rozpocząć w naszym mieście nowy zwyczaj: „Krakowski Znicz Pamięci".

Conrad Festiwal

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków kulturalne

altConrad Festiwal otwarty  Pierwsza z pięciu zaplanowanych Lekcji czytania, wernisaże: nowego muralu literackiego, wystaw: Bogusława Bachorczyka Historia naturalna według W.G. Sebalda i Andrzeja Pilichowskiego-Ragno Świetni czterdziestoletni oraz projektu Anny Kaszuby-Dębskiej Szpilki.