joomla templates top joomla templates template joomla

Sprzedawca tabletek wczesnoporonnych zatrzymany w Krakowie.

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Małopolscy policjanci zatrzymali 49-letniego mężczyznę, który handlował tabletkami wczesnoporonnymi. - W jego miejscu zamieszkania zabezpieczyliśmy ponad 300 tabletek leków wczesnoporonnych, do których dołączone były instrukcje dla kobiet, które były odbiorcami tych leków - informuje podinsp. Mariusz Ciarka, rzecznik Komendanta Wojewódzkiego Policji w Krakowie. 

Cmentarz wojenny

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków kulturalne

altCmentarz wojenny w Przegorzałach „Glinnik" - jedno z największych miejsc straceń w Krakowie z okresu II wojny światowej, zostanie zagospodarowane. Dzięki staraniom Prezydenta Miasta Krakowa Jacka Majchrowskiego oraz Wojewody

Krakowskie Zaduszki

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków powiatowe

altKrakowskie Zaduszki Jazzowe Koncerty w klubach, na barce, a także w Małopolskim Ogrodzie Sztuki i w bazylice oo. Dominikanów czekają na miłośników jazzu i listopadowej zadumy, którzy wezmą udział w 57. Krakowskich Zaduszkach Jazzowych.

Jan Klata

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków kulturalne

altJan Klata w Radiu Kraków 11 listopada (niedziela) na antenie Radia Kraków odbędzie się premiera słuchowiska wyreżyserowanego przez Jana Klatę

Pamięć nie gaśnie

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

altZ dobrych przykładów należy korzystać, dobre inicjatywy warto powielać, dlatego w ślad za radnymi z Wrocławia Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Bogusław Kośmider postanowił rozpocząć w naszym mieście nowy zwyczaj: „Krakowski Znicz Pamięci".

Conrad Festiwal

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków kulturalne

altConrad Festiwal otwarty  Pierwsza z pięciu zaplanowanych Lekcji czytania, wernisaże: nowego muralu literackiego, wystaw: Bogusława Bachorczyka Historia naturalna według W.G. Sebalda i Andrzeja Pilichowskiego-Ragno Świetni czterdziestoletni oraz projektu Anny Kaszuby-Dębskiej Szpilki.

Trinity Boys Choir

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków kulturalne

altTrinity Boys Choir w Krakowie Jeden z najlepszych chórów chłopięcych na świecie wystąpi w Krakowie. W najbliższa sobotę (20 października) o godz. 20:00, w kościele św. Katarzyny przy ul. Augustiańskiej odbędzie się uroczysty koncert dedykowany pamięci profesora Andrzeja Szczeklika.

Ambitnie na komisji

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

altAmbitnie na komisji mieszkalnictwa. Plan pracy na nadchodzące miesiące był głównym tematem na posiedzeniu Komisji Mieszkalnictwa. Radni zajęli się również sprawą wynajmu lokali mieszkalnych.

Dopalacze znów groźne?

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

altDopalacze – środki odurzające, które udają zwyczajne produkty. Co jakiś czas w mediach pojawiają się informacje o ponownym wzroście ich popularności i podaży. W posiedzeniu Komisji Praworządności RMK, którego głównym wątkiem były dopalacze wzięli udział przedstawiciele policji, Straży Miejskiej, sanepidu, Zarządu Budynków Komunalnych oraz Miejskiego Centrum Przeciwdziałania Uzależnieniom.

Z profilaktyką na TY

powiat.krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków powiatowe

altMałopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża wychodząc naprzeciw potrzebie społecznej, stworzył projekt „Z profilaktyką na TY!

XXIV zwyczajna sesja Rady

powiat.krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków powiatowe

altW środę, 31 października 2012r. o godz. 9.30, w sali obrad Starostwa Powiatowego w Krakowie odbędzie się XXIV zwyczajna sesja Rady Powiatu w Krakowie.

Plany,termomodernizacja

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

altPlany,termomodernizacja i obsługa finansowa W środę, 24 października o godz. 10 rozpocznie się 59. sesja Rady Miasta Krakowa. W porządku obrad znalazły się 44 punkty.

Rusza Czyżyńska

krakow.pl włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

altRusza Czyżyńska Akademia Samorządności Od 20 października do 16 listopada odbywać się będą spotkania w ramach Czyżyńskiej Akademii Samorządności, udział w której weźmie m.in. Przewodniczący Rady Miasta Krakowa, Bogusław Kośmider.