joomla templates top joomla templates template joomla

Realizacja narkotykowa kryminalnych z Komendy Miejskiej Policji w Krakowie

D.D./Krakow.eserwis.info, info/foto: Policja, Kraków włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Narkotykową KMP w Krakowie ustalili, że 33- letni mieszkaniec Nowej Huty może posiadać znaczną ilość środków odurzających. We wtorek (09.01) funkcjonariusze udali się do miejsca zamieszkania oraz pracy mężczyzny, gdzie podczas przeszukań znaleźli ponad 132 gramy amfetaminy, niewielką ilość marihuany oraz wagę. Zarówno w mieszkaniu jak i w miejscu pracy mężczyzna ukrył narkotyki w szafkach. W mieszkaniu znaleziono również dwa naboje, które zostały wysłane do ekspertyzy.

Patrole na stokach

D.D./Krakow.eserwis.info, info/foto: Policja, Kraków włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Małopolscy policjanci rozpoczynają służbę na zorganizowanych terenach narciarskich. Policjanci mają prawo legitymować, pouczać, pilnują porządku oraz reagują na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania.

Abp Marek Jędraszewski nowym metropolitą krakowskim

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

- Przyszedł czas na zmianę. Witamy w naszej archidiecezji nowego arcypasterza, ks. abp Marka Jędraszewskiego. Modlimy się o błogosławieństwo w pełnieniu nowej misji - powiedział kard. Stanisław Dziwisz. Nowy metropolita krakowski ma 65 lat i przez ostatnie 4 lata był arcybiskupem łódzkim. 

Pijany mężczyzna zatrzymany w związku z podpaleniem żony i trójki dzieci

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Trójka dzieci i ich matka znaleźli się w szpitalu, a ich mieszkanie spłonęło. Najprawdopodobniej mąż kobiety oblał ją łatwopalną substancją i podpalił. - Został zatrzymany, w chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu. 

Blokowali wjazd na Wawel prezesowi Kaczyńskiemu i marszałkowi Terleckiemu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Grupa demonstrantów zablokowała w niedzielę wieczorem w Krakowie drogę wicemarszałkowi Sejmu Ryszardowi Terleckiemu (PiS). Polityk towarzyszył tego dnia Jarosławowi Kaczyńskiemu w jego comiesięcznej wizycie w krypcie na Wawelu, gdzie pochowana jest para prezydencka, Lech i Maria Kaczyńscy. 

Ekshumacja ciał pary prezydenckiej na Wawelu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Wzgórze Wawelskie zostało wieczorem zamknięte w związku z ekshumacją ciał pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. Podczas ekshumacji są obecni prokuratorzy, członkowie rodziny pary prezydenckiej, księża, a także przedstawiciel sejmowej podkomisji zajmującej się wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej.

Po 18 latach śledczy znów szukają ciała studentki w Wiśle. Wykorzystują nowe technologie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Po 18 latach policja wznowiła poszukiwania szczątków zamordowanej studentki. W 1999 roku w Wiśle znaleziono wypreparowaną skórę Katarzyny Z. Nie odnaleziono jej ciała, a sprawca nigdy nie został złapany. Tym razem śledczy użyją najnowszej technologii, która wtedy nie była dostępna. 

Zapracowała się na śmieć. Lekarka zmarła na dyżurze, pracowała czwartą dobę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Trwa prokuratorskie śledztwo w sprawie śmierci lekarki anestezjolog, która zmarła w szpitalu w Białogardzie. Kobieta była na dyżurze cztery doby z rzędu. Rzecznik spółki zarządzającej szpitalem zaznacza, że anestezjolożka nie była pracownikiem etatowym szpitala w Białogardzie.