joomla templates top joomla templates template joomla

Patrole na stokach

D.D./Krakow.eserwis.info, info/foto: Policja, Kraków włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Małopolscy policjanci rozpoczynają służbę na zorganizowanych terenach narciarskich. Policjanci mają prawo legitymować, pouczać, pilnują porządku oraz reagują na niebezpieczne i niezgodne z prawem zachowania.

Blokowali wjazd na Wawel prezesowi Kaczyńskiemu i marszałkowi Terleckiemu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Grupa demonstrantów zablokowała w niedzielę wieczorem w Krakowie drogę wicemarszałkowi Sejmu Ryszardowi Terleckiemu (PiS). Polityk towarzyszył tego dnia Jarosławowi Kaczyńskiemu w jego comiesięcznej wizycie w krypcie na Wawelu, gdzie pochowana jest para prezydencka, Lech i Maria Kaczyńscy. 

Ekshumacja ciał pary prezydenckiej na Wawelu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Wzgórze Wawelskie zostało wieczorem zamknięte w związku z ekshumacją ciał pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. Podczas ekshumacji są obecni prokuratorzy, członkowie rodziny pary prezydenckiej, księża, a także przedstawiciel sejmowej podkomisji zajmującej się wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej.

Po 18 latach śledczy znów szukają ciała studentki w Wiśle. Wykorzystują nowe technologie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Po 18 latach policja wznowiła poszukiwania szczątków zamordowanej studentki. W 1999 roku w Wiśle znaleziono wypreparowaną skórę Katarzyny Z. Nie odnaleziono jej ciała, a sprawca nigdy nie został złapany. Tym razem śledczy użyją najnowszej technologii, która wtedy nie była dostępna. 

Zapracowała się na śmieć. Lekarka zmarła na dyżurze, pracowała czwartą dobę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Trwa prokuratorskie śledztwo w sprawie śmierci lekarki anestezjolog, która zmarła w szpitalu w Białogardzie. Kobieta była na dyżurze cztery doby z rzędu. Rzecznik spółki zarządzającej szpitalem zaznacza, że anestezjolożka nie była pracownikiem etatowym szpitala w Białogardzie.

Abp Marek Jędraszewski nowym metropolitą krakowskim

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

- Przyszedł czas na zmianę. Witamy w naszej archidiecezji nowego arcypasterza, ks. abp Marka Jędraszewskiego. Modlimy się o błogosławieństwo w pełnieniu nowej misji - powiedział kard. Stanisław Dziwisz. Nowy metropolita krakowski ma 65 lat i przez ostatnie 4 lata był arcybiskupem łódzkim. 

Pijany mężczyzna zatrzymany w związku z podpaleniem żony i trójki dzieci

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Trójka dzieci i ich matka znaleźli się w szpitalu, a ich mieszkanie spłonęło. Najprawdopodobniej mąż kobiety oblał ją łatwopalną substancją i podpalił. - Został zatrzymany, w chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu.