joomla templates top joomla templates template joomla

Ekshumacja ciał pary prezydenckiej na Wawelu

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Wzgórze Wawelskie zostało wieczorem zamknięte w związku z ekshumacją ciał pary prezydenckiej Lecha i Marii Kaczyńskich. Podczas ekshumacji są obecni prokuratorzy, członkowie rodziny pary prezydenckiej, księża, a także przedstawiciel sejmowej podkomisji zajmującej się wyjaśnieniem katastrofy smoleńskiej.

Pijany mężczyzna zatrzymany w związku z podpaleniem żony i trójki dzieci

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Trójka dzieci i ich matka znaleźli się w szpitalu, a ich mieszkanie spłonęło. Najprawdopodobniej mąż kobiety oblał ją łatwopalną substancją i podpalił. - Został zatrzymany, w chwili zatrzymania miał 1,5 promila alkoholu. 

Ostatnia droga kard. Franciszka Macharskiego

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

W Krakowie odprawiono mszę świętą w intencji zmarłego kard. Franciszka Macharskiego. Kondukt żałobny wyruszył na Wawel z Bazyliki Ojców Franciszkanów. Trumna wieziona była karawanem konnym. We mszy św. uczestniczyli.

Po 18 latach śledczy znów szukają ciała studentki w Wiśle. Wykorzystują nowe technologie

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Po 18 latach policja wznowiła poszukiwania szczątków zamordowanej studentki. W 1999 roku w Wiśle znaleziono wypreparowaną skórę Katarzyny Z. Nie odnaleziono jej ciała, a sprawca nigdy nie został złapany. Tym razem śledczy użyją najnowszej technologii, która wtedy nie była dostępna. 

Zapracowała się na śmieć. Lekarka zmarła na dyżurze, pracowała czwartą dobę

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Trwa prokuratorskie śledztwo w sprawie śmierci lekarki anestezjolog, która zmarła w szpitalu w Białogardzie. Kobieta była na dyżurze cztery doby z rzędu. Rzecznik spółki zarządzającej szpitalem zaznacza, że anestezjolożka nie była pracownikiem etatowym szpitala w Białogardzie.

Z maczetą napadł na stację benzynową. Policja podaje cechy szczególne i prosi o pomoc

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków kryminalne

Policjanci szukają sprawcy napadu na stację benzynową, do którego doszło w lipcu w Krakowie. Sprawca groził pracownicy stacji maczetą i zażądał wydania gotówki. Wszystko nagrał monitoring. Zdarzenie, do którego doszło 19 lipca na stacji benzynowej przy ul. Stojałowskiego w Krakowie nagrały kamery monitoringu.

Kard. Franciszek Macharski spoczął w krypcie wawelskiej

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

W Krakowie odbył się pogrzeb zmarłego we wtorek (2.08) kardynała Franciszka Macharskiego. Duchowny spoczął w krypcie biskupów krakowskich. Ceremonii przewodniczył kard. metropolita krakowski Stanisław Dziwisz.