joomla templates top joomla templates template joomla

Kobiety oskarżające o molestowanie i mobbing dyrektora Teatru Bagatela napisały w zaufaniu do prezydenta Jacka Majchrowskiego? Ten wyjawił ich nazwiska oskarżanemu przez kobiety

TVN24/x-news włącz . Opublikowano w Kraków miejskie

Prezydent Krakowa musi się tłumaczyć, dlaczego udostępnił dyrektorowi Teatru Bagatela nazwiska kobiet, które oskarżają go o molestowanie i mobbing. Nazwiska kobiet, które podpisały się pod listem, który trafił do Jacka Majchrowskiego, miały zostać jedynie do jego wiadomości. 
 
 
Ten jednak pokazał list oskarżanemu o molestowanie Henrykowi Schoenowi. Jak tłumaczy prezydent Krakowa, w takim przypadku nazwiska nie mogły pozostać anonimowe.
 
 
- Po pierwsze nie pamiętam, żeby mnie prosiły o anonimowość, tylko wie pani, jeżeli się tego typu sprawę rusza, to nie można liczyć na anonimowość, bo to nie idzie tak, że ktoś o tak kogoś gdzieś molestował i napastował. Natomiast one same, zupełnie szczerze, zbierając się zrobiły pewien ferment, tak że kiedy pan Schoen do mnie przyszedł, on już znał nazwiska wszystkich osób, które złożyły te pismo, z wyjątkiem dwóch pań, które nie są pracownikami teatru – wyjaśnił Jacek Majchrowski.