joomla templates top joomla templates template joomla

Conklin powędrował do Detroit

sport24.pl włącz . Opublikowano w Sport - hokej

A więc aktualni zdobywcy Pucharu Stanley'a, Detroit Red Wings, tym razem skusili swoją ofertą bramkarza. Jest nim Ty Conklin, który złożył swój podpis na rocznej umowie, o wartości 750 tys. dolarów. Przez cały poprzedni sezon reprezentował barwy Pittsburgh Penguins, czyli finałowego rywala Czerwonych Skrzydeł. W 33 spotkaniach fazy zasadniczej uzyskał bilans 18-8-5, w tym dwa mecze z czystym kontem. Średnia bramek traconych na mecz [GAA], wyniosła 2.51, natomiast skuteczność obron osiągnęła poziom 92.3 procent.

Gaustad i Perry podpisani

sport24.pl włącz . Opublikowano w Sport - hokej

Karuzela przed ponownym otwarciem okienka transferowego trwa w najlepsze. Tym razem są to dwa nazwiska Paul Gaustad z Buffalo Sabres oraz Cory Perry reprezentujący Anaheim Ducks. Jak podaje serwis tsn.ca, obaj pozostaną w swoich klubach. Pierwszy związał się ze swoim pracodawcą nowym czteroletnim kontraktem, opiewającym na 9.2 milina dolarów.

I już po wyborach!

sport24.pl włącz . Opublikowano w Sport - hokej

Przedstawiamy opinie i odczucia po wyborze nowego Prezesa oraz Zarządu Polskiego Związku Hokeja na Lodzie. O głos poprosiliśmy nowego prezesa związku oraz jego kontr kandydatów także człowieka legendę Polskiego Hokeja Mariusza Czerkawskiego. 
 
 

Zdenek Jurasek nie może wyjść na lód

sport24.pl włącz . Opublikowano w Sport - hokej

W poniedziałek miała zapaść ostateczna decyzja, czy czeski hokeista Energi Stoczniowiec Gdańsk Zdenek Jurasek może wrócić do sportu. Lekarze z Centralnego Ośrodka Medycyny Sportowej odradzili mu jednak przygotowania do sezonu. Nie wiadomo, czy Jurasek wróci w ogóle na lód. Marek Kostecki, prezes Stoczniowca: - W poniedziałek kilka godzin spędziliśmy w COMS.

"Dominator" zakończył karierę

sports24.pl włącz . Opublikowano w Sport - hokej

Na specjalnie zorganizowanej przez władze klubu konferencji prasowej bramkarz, Dominik Hašek ogłosił, że przechodzi na sportową emeryturę.